István71 éves
Vác
Kit keresek?
Vác környékén keresem magamnak a párom. Keresem lakóhelyem közelében azt a független, becsületes társat, aki megadja azt, ami hiányzik az életemből. Optimista, vidám, jó humorérzékkel megáldott, energikus ember vagyok, keresem hasonló paraméterekkel megáldott társam. Képes legyen hosszú távon elköteleződni. Komoly kapcsolatot keresek. Szeressen és akkor szeretve lesz. Kölcsönös szimpátia alapján válaszolok. Őszinte, barátságos, türelmes, melegszívű. Imádom ha főznek rám. Keresem a megbízható társam. Társat keresek a lakhelyemhez közel. Olyan társat keresek, akinek az értékrendje közelít az enyémhez. Legyenek tervei, amiket megoszt velem. Szeret kirándulni, utazni. Ismerj meg személyesen. Inkább hiszek abban, hogy hasonló a hasonlót vonzza, mintsem az ellentétek vonzásában, hiszen az ellentétek között törvényszerű, hogy feszültség is van.
Mottóm
Legjobb iskola a tapasztalás.
Magamról
Szerelmem Vác környékén keresem. Vidám, őszinte, ember vagyok talán túlságosan is. Fontos számomra a bizalom, hűség. Szeretem a tisztaságot. Hiányzik valaki, egy társ akivel megoszthatom az élet apró örömeit. Írhatnék ide sok mindent, de kinek ilyen, kinek olyan vagyok. Úgy éld az életed, ahogy azt a legjobban szeretnéd, mert egy van belőle és nem tudod meddig fog tartani. Mondhatni mindenevő vagyok. Komoly kapcsolatot keresek. Talán, néha egy kicsit türelmetlen vagyok. Imádom a vizet. Jó beszélgetésekre mindig vevő vagyok. Kedves, vidám társat képzelek magam mellé. Az az út a döntő, amit együtt teszünk meg. Néha magabizto s, törődő vagyok. Komoly kapcsolat reményében vagyok itt.
Adataim
Külsőm
Hátterem
Családi helyzetem
Szokásaim
Kedvenc szerelmes idézetem
- A szerelmet sosem lehet gyökerestül kitépni. Ahol egyszer lángolt a szerelem, ott mindig megmarad a zsarátnok. A tábortűz mindig tovább parázslik, mint lángol.
- De végül kialszik, és csak hamu marad utána.— Cassandra Clare
Hiába, aki szeret, annak osztoznia kell a szeretett lény sorsában.— Mihail Bulgakov
A férfi boldogsága: "Én akarok!", a nő boldogsága: "Ő akar."— Friedrich Nietzsche

























































