Társkereső Budapest

Bálint, 47 éves, férfi

Bálint, 47 éves

Mottóm

Bálint még nem írta le, hogy mi a mottója. Kérdezd meg!

Magamról

Ismerjük meg egymást. Az őszinteség és a hűség a legfontosabb számomra. Ha arra érdemesnek találok valakit, akkor szívesen kitárom. Elvileg bárkit meg tudok nevettetni, szarkasztikus és célzott humorú ember vagyok. Hagyományos értékrendet követem. Vicces viszont kapcsolatban hűséges komoly vagyok. Párkapcsolatot, vagy barátot keresek, hosszú távra. Ismerj meg és megtudod milyen ember vagyok. Fiatalos, igényes, empatikus, odaadó vagyok. Barátságos, jó kedvű, zenét és kedvelő vagyok. Komoly kapcsolatot keresek egy hűséges társ személyében. Komoly kapcsolat céljából keresem a társam. Sokat dolgozom és keresem az igazi kapcsolatot és ha szeretnél írj nyugodtan nem harapok.

Milyen társat keresek?

Budapest környékén komoly társat keresek. Legyenek tervei, amiket megoszt velem. Keresem a párom, de sajnos nem találom. Aki csak kalandot szeretne azt megkérem lapozzon. Őszinte, barátságos, türelmes, melegszívű. Komoly kapcsolatot keresek, korban hozzám illő társsal. Olyan társat keresek, akinek az értékrendje közelít az enyémhez. Keresem a megbízható társam. Szeretném ha meg akarnál ismerni. Egy olyan hölgyet keresés, aki ki tudja mutatni az érzéseit. Nincsenek nagy elvárásaim, a barátságot a kölcsönös tiszteletet és az őszinteséget fontosnak tartom. Elsősorban lakhelyemen és vonzáskörzetéből ismerkednék. Lakhelyemen vagy környékéről keresem megbízható páromat. Számomra a személyes találkozóhoz impulzusra van szükség. Komoly kapcsolatot keresek.

Akit keresek

Szeretnék megismerkedni egy 39 és 49 év közötti nővel.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 47
  • Névnap: február 14.
  • Város: Budapest társkereső
  • Csillagjegy: Szűz
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális
  • Romantika: Vannak pillanataim

Külsőm

  • Magasság: 173 cm
  • Testsúly: 87 kg
  • Szemszín: Kék

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar
  • Foglalkozás: Alkalmazott
0

Családi helyzetem

  • Gyerek: Majd egyszer
  • Akivel élek: Egyedül

Szokásaim

  • Dohányzás: Nem dohányzom
  • Alkohol: Társasági ivó
  • Buli: Inkább otthonülő vagyok
  • Sport: Legalább heti egyszer
  • Utazás: Néha

Hobbijaim

  • 🎧 Zenehallgatás

Kedvenceim

Kérdezd meg tőle, hogy mit szeret.

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

Bálint felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Diplomás társkereső egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

Nő és férfi soha nem lehet barátja a másiknak. Annak a bizonyosnak. Mindenki másnak igen, de annak az egynek soha. Sem találkozásuk előtt, sem elválásuk után. Mert őket egy egészen más érzelem köti össze. Amiben esetlen minden baráti közeledés. Ami sokkal, sokkal mélyebb minden más emberi érzésnél, így a barátságnál is. Mélyebb, egyedibb, megismételhetetlen. Ez nagyon hamar kiderül. Két szempár összevillanásából, egy mosolyból, egy rövid beszélgetésből. Hamar eldől. És kettejük között már soha nem lehet baráti érzés. Csitáry-Hock Tamás

Korábbi kedvenc szerelmes idézetem

Ha mindennek vége lesz, nem marad más, csak a szerelem, amely megmozgatja az eget, a csillagokat, az embereket, a virágokat, a bogarakat, és mindenkit rávesz arra, hogy járjon a jégen, és egyszerre tölt el örömmel és félelemmel, de ami a lényeg: mindennek értelmet ad. Paulo Coelho

Videók

Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc zenéi a Youtube-on.

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Ideális partnerem

  • Féltékenység: Néha
  • Romantika: Vannak pillanatai
  • Dohányzás: Nem dohányzik
  • Alkohol: Nem iszik alkoholt

Őket már láttad?

Lackó, társkereső Gyomaendrőd
Lackó, 48
Gyomaendrőd
Fényképek3
Lajos, társkereső Kecskemét
Lajos
Kecskemét
Fényképek3
Béci, társkereső Érd
Béci, 48
Érd
Fényképek5
Imre, társkereső Martfű
Imre, 50
Martfű
Fényképek1
Norbert, társkereső Mélykút
Norbert, 46
Mélykút
Fényképek4
Péter, társkereső Budapest
Péter, 44
Budapest
Fényképek1
Maci, társkereső Alattyán
Maci, 48
Alattyán
Fényképek1
Krisz, társkereső Dunaújváros
Krisz
Dunaújváros
Fényképek2
Balu, társkereső Budapest
Balu, 46
Budapest
Fényképek2
László, társkereső Bátmonostor
László, 44
Bátmonostor
Fényképek1
Laci, társkereső Budapest
Laci, 52
Budapest
Fényképek4
István, társkereső Tiszakeszi
István, 51 Elérhető
Tiszakeszi
Fényképek7
Gergő, társkereső Szekszárd
Gergő, 44
Szekszárd
Fényképek1
Zoltán, társkereső Debrecen
Zoltán, 46
Debrecen
Fényképek2
Tamás, társkereső Szombathely
Tamás, 48
Szombathely
Fényképek2
Zolee, társkereső Bátya
Zolee, 47
Bátya
Fényképek3
Szabolcs, társkereső Szeged
Szabolcs, 41
Szeged
Fényképek2
Tamás, társkereső Budapest
Tamás, 46
Budapest
Fényképek6
Laszlo, társkereső Budapest
Laszlo, 43
Budapest
Fényképek7
Smutty, társkereső Tököl
Smutty, 51
Tököl
Fényképek5
András, társkereső Budapest
András
Budapest
Fényképek1
Gábor, társkereső Sopron
Gábor, 52
Sopron
Fényképek1
Józsi, társkereső Tömörkény
Józsi, 48
Tömörkény
Fényképek6
Pisti, társkereső Árpádhalom
Pisti, 51
Árpádhalom
Fényképek3
Laci, társkereső Budapest
Laci, 45
Budapest
Fényképek2
János, társkereső Nyíregyháza
János, 45
Nyíregyháza
Fényképek1
Ricsi, társkereső Budapest
Ricsi, 49 Elérhető
Budapest
Fényképek2
Attila, társkereső Pécel
Attila
Pécel
Fényképek1
Pataki, társkereső Szeged
Pataki, 42
Szeged
Fényképek3
Tibor, társkereső Gyöngyöshalász
Tibor, 51
Gyöngyöshalász
Fényképek7
Prémium tagság