Róbert48 éves
Ásványráró
Kit keresek?
Milyen társat keresek? Na ez fogós kérdés. Mindenkiben van valami szép, de a lényeg hogy fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Könnyű kijönni velem, mert én hajlok a kompromisszumra. Alap az őszinteség és a hűség. Máshogy, nem hiszem hogy, van értelme. Ja! Pláza cicák és aranyásók kiméljenek.
Mottóm
A boldogság adott, kèt ember közt, csak vigyázni kell rá.
Magamról
185/72/44 éves vagyok, és úgy hozta a sors hogy őzvegy lettem. dolgozók, és párom keresem a hátra lévő kevés kis időre. Megbízható, hűséges, és család centrikus vagyok, amit szeretett bennem a volt párom is. Nekem a család az első. Komoly kapcsolat ami érdekel, 30-55 év közötti normális érzékrenddel, rendelkező hölgy személyében. Nem vagyok, sem egy Adonisz, sem milliomos, de igyekszem megfelelni a leendő párom igényeinek. Remélem hogy még nyílik számomra is virágszál a réten. Egy átlagos pasi vagyok nagy szívvel, és sok szeretettel, amit megosztanák.
Adataim
Külsőm
Hátterem
Családi helyzetem
Szokásaim
Hobbijaim
- 👟 Túra/séta
- 📽 Filmnézés
- 📖 Olvasás
- 🍳 Főzés
- 🌏 Utazás
- 🚲 Kerékpározás
- 🎶 Zenei fesztiválok
- 🎵 Tánc
Kedvenceim
Kedvenc szerelmes idézetem
A szerelem sohasem az ész útját járja. Talán éppen ez a jó és szép benne.— Berkesi András
A szeretet az ego halála, ezért félsz tőle. Az ego retteg attól, hogy megszeressen valakit. Színlelheti ugyan, de valójában nem szerethet meg senkit. Csupán egy bizonyos pontig képes eljutni; azon túl már félni kezd. És akkor meghátrál, visszavonul. Mindenki tudja ezt, aki valaha is volt már szerelmes.— Osho
Van egy mondat... "Szükségem van rád." De hogyan? És miért? Egyszerűen azért, mert vagy, létezel, élsz. Mert megnyugtató érzés számomra a létezésed. Nem lehet megmagyarázni, hogy miért. De nem is kell. Önzés ez? Egy picit, talán. Ám ha te is ugyanezt éled meg, akkor már nem önzés, akkor valóban igazzá, tisztává, önzetlenné válik a mondat.— Csitáry-Hock Tamás































































