Társkereső Palics
Tamás, 37 éves, férfi
Tamás, 37 éves
Mottóm
Aki még nem kíváncsi: tudatlan,
Aki már nem kíváncsi: bölcs.
Aki már nem kíváncsi: bölcs.
Magamról
Komoly társam Palics környékén keresem. Nyugodt, kiegyensúlyozott, barátságos. Néha azt szeretem, ha hangosan szól a zene, néha jó a csönd is. Őszinte, szertelen, tele empátiával, ha kell komoly, de alapjába véve jókedvű vagyok. Családcentrikusnak tartom magam. Reménytelenül romantikus, őszinte és egyenes vagyok. Nagyon sok mindent írhatnék még ide, azonban nem teszem, helyette inkább ismerj meg. Nem kedvelem különösebben a zajt és a tömeget, így a bulizás nem jellemző rám. Szeretem a tisztaságot. Szeretek kirándulni, imádom a természetet és a kutyákat. Nyitott vagyok minden jóra. Focit is megnézem tévében ha leendő társamat érdekli. Pozitív beállítottságú vagyok és ismerkedni vagyok itt. Komoly társkereső vagyok. Keresem jövendőbeli társam. Ha valamit a fejembe veszek addig nem nyugszok még végre nem hajtom.
Milyen társat keresek?
Ismerkedjünk. Ha arra érdemesnek találok valakit, akkor szívesen kitárom a lelkemet. Tartós kapcsolat kialakítása céljából keresem partnerem. Tudom hogy nehéz ilyen társat találni de a remény hal meg utoljára. Személyes találkozóban hiszek. Keresem a megbízható társam. Optimista, vidám, jó humorérzékkel megáldott, energikus ember vagyok, keresem hasonló paraméterekkel megáldott társam. Megbízható, türelmes és megértő. Kedves, megbízható, hűséges emberrel ismerkednék. Keresem az igazit még mindig, de nem adom fel. Szeressen és akkor szeretve lesz. Szeretem a humoros, de intelligens embereket. Nevettess meg és nyert ügyed van. Fényképes megkeresésre tudok válaszolni. Szeretném ha meg akarnál ismerni.
Akit keresek
Szeretnék megismerkedni egy nővel.
Adataim
- Nem: Férfi
- Életkor: 37
- Névnap: március 7.
- Város: Palics társkereső
- Csillagjegy: Ikrek
- Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
- Szexuális irányultság: Heteroszexuális
Külsőm
- Magasság: 170 cm
- Testalkat: Átlagos
- Hajszín: Barna
- Szemszín: Kék
Hátterem
- Anyanyelv: Magyar
- Végzettség: Szakközépiskola
- Foglalkozás: Alkalmazott
0
Családi helyzetem
- Gyerek: Majd egyszer
- Akivel élek: Egyéb
Szokásaim
- Dohányzás: Nem dohányzom
- Alkohol: Nem iszom alkoholt
- Buli: Néha barátokkal
- Sport: Legalább heti egyszer
- Utazás: Néha
Hobbijaim
Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?
Kedvenceim
Kérdezd meg tőle, hogy mit szeret.
Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn
Tamás felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Diplomás társkereső egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.
Ingyenes regisztrációMai kedvenc szerelmes idézetem
Reménytelen a szív, mely paradoxonokból él; vágyakozik a szeretett után, de titokban megkönnyebbül, amikor a szeretett nincs vele. Eleped, ha az éjszaka jő, kétségbeesetten jelre vár, ám reggel az étkezőasztalnál higgadt önfegyelmet mutat. Bizonyosságra, hűségre, szenvedélyre vágyik, de mindent, mi drága neki, kockára tesz. Jeanette Winterson
Videók
Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc zenéi a Youtube-on.
Ideális partnerem
Kérdezd meg tőle, hogy milyen számára az ideális partner.
Társkeresőről
- Azonosító:
716803 - Regisztrált:
Belépve láthatod - Elérhető volt:
Belépve láthatod - Olvasatlan üzenetek:
Belépve láthatod